Welke GZ-psycholoog komt ons team versterken?

23/05/2016

Kom jij ons team per juni/juli 2016 versterken?

Tijdens de herfst- en winterperiode kan het gebrek aan (zon)licht een seizoensdepressie (winterdepressie) veroorzaken. Vanaf nu kunt u bij ons ook terecht voor het volgen van lichttherapie ter behandeling van deze depressie.

Licht is een belangrijke prikkel waarmee ons slaap-waak ritme wordt geregeld. Lichttherapie zorgt ervoor dat de aanmaak van het nachthormoon melatonine wordt onderdrukt. Dit hormoon is verantwoordelijk voor het gevoel van vermoeidheid. Het licht geeft via de ogen een signaal aan de biologische klok in de hersenen dat de dag is begonnen en reguleert daarmee ons dag- en nachtritme. Hierdoor zal er een verbetering optreden in het slaappatroon, het welzijn, de gezondheid en de productiviteit overdag.   

De behandeling bestaat uit het thuis gebruiken van een speciale lichttherapie lamp die u van ons te leen krijgt en wekelijkse gesprekken op de praktijk.

U kunt zich aanmelden door telefonisch of per email contact op te nemen met het secretariaat of door u meteen aan te melden via deze website. Ga hiervoor naar online diensten.

 


Laatste berichten

2022  
2021  
2020  
2019  
2018  
2017  
2016  
2015  
2014  
2013  
2012  
2011  
2010